LISTA WYSTAWCÓW TARGÓW SZTUKI DOSTĘPNEJ WIOSNA 2020

ARTYŚCI

 

Bąbol Viola

Bakalarczyk Rafał

Bałczewska Agnieszka

Barglik Aneta

Biegaj Dariusz

Boniewska Martyna

Butkiewicz Piotr

 

Cajgner Paweł

Cieniak Ewa

Chaber Bożena

Chwilczyński Bartłomiej

Cyranka-Pytlik Agnieszka

Czajkowski Piotr

 

Damrat Joanna

 

Eljaszuk-Sanchez Małgorzata

 

Gajewski Mariusz

Gała Dobiesław

Gaudin Raphael

Głowacka Katarzyna

Gniadzik Jakub

Gorgolewska Joanna

Grabara Krzysiek

Grzesik „Dasior” Paweł

Guillemot Bea

 

Hećman Agata

Harasim Anna

Hołda Katarzyna

 

Iwan Bartosz

 

Jagoda-Błaszczak Marta

Jamioł Michał

Jaros Ewa

Jóźwiak Sylwia

 

Kacprzak Anna

Kalinowska Sylwia

Kargol Krzysztof

Kępka Jakub

Kliszewska Martyna

Kluczyńska Renata

Korab Kowalski Paweł

Korzeniowska Aleksandra

Król Magdalena

Kufel-Rutowska Ludmiła

Kurzela Jolanta

 

Laikouskaya Maryia

Leczkowski Piotr

Lewandowska-Zych Małgorzata

Lisiewski Damian

Łapa-Maik Dorota

Łempicka Renata

 

Maisei Roman

Malinowski Łukasz

Marcinkowska-Bierzońska Jola

Maszestow Aleksandra

Michalska Urszula

Młody Dron

Motoliyanets Vasili

Mroczka Michał

Musiałowski Jan

Mużyło Sylwia

 

Niedzielska Celina

Niezgoda Agnieszka

Nowosad Diana

 

Olek Łukasz

Ołdak Izabela Ewa

Osiński Bartłomiej

Ostaniewicz Michał

Ostrowska Joanna

 

Picazio Alina

Pilikowski Tomasz

Perek-Sobierajska Anna

Pongowska Joanna

Poniatowska Natalia

Ponichtera Paweł

Posiadało Magda

Primus-Ziarnowska Ilona

 

Rembieliński Piotr

Remian Elżbieta

Renes Krzysztof

Rosiak Dagmara

Roszkowska Joanna

 

Sarapata Joanna

Sitak Kamila

Skwarna Bogusława

Sobierajska Anna

Sokolińska Anna

Stępniak Małgorzata

Śnieciński Bartłomiej

Świderski Arkadiusz

Świętek Krzysztof

 

Taki Myk
Tigerini Milla

Tobiasz Edyta

Trusik Piotr

Tyc Witwicka Magdalena

 

Uss Daria

 

Walczak Beata

Wasik Michał

Wasilka Alicja

Wenska Sylwia

Wiercioch Daria

Wilczek Kornel

Wiśniewska Anna

Wojciechowicz-Krauze Kamila

Wójcik „Waciak” Tomasz

Wójtowicz Monika

Wnuk Lidia

 

Zawadowicz-Mikołajczyk Joanna

Zbrzeźniak Filip

Zielińska-Misiun Aleksandra

Żytniak Michał

Organizator:

Targi Sztuki Dostępnej Spółka Cywilna
NIP: 118 219 49 08

info@targisztukidostepnej.pl

biuro@targisztukidostepnej.pl

 

 

https://allegro.pl/zobacz/TSD

ŚLEDŹ NAS:

BIURO TARGÓW SZTUKI DOSTĘPNEJ:

Centrum Praskie Koneser (Pasaż konesera)
warszawa

 

Godziny otwarcia biura:
pon. - sob. i niedziele handlowe 12.00-18.00

® TARGI SZTUKI DOSTĘPNEJ // All Rights Reserved

® Design // freeline STUDIO

ARTYŚCI

 

Bąbol Viola

Bakalarczyk Rafał

Bałczewska Agnieszka

Barglik Aneta

Biegaj Dariusz

Boniewska Martyna

Butkiewicz Piotr

 

Cajgner Paweł

Cieniak Ewa

Chaber Bożena

Chwilczyński Bartłomiej

Cyranka-Pytlik Agnieszka

Czajkowski Piotr

 

Damrat Joanna

 

Eljaszuk-Sanchez Małgorzata

 

Gajewski Mariusz

Gała Dobiesław

Gaudin Raphael

Głowacka Katarzyna

Gniadzik Jakub

Gorgolewska Joanna

Grabara Krzysiek

Grzesik „Dasior” Paweł

Guillemot Bea

 

Hećman Agata

Harasim Anna

Hołda Katarzyna

 

Iwan Bartosz

 

Jagoda-Błaszczak Marta

Jamioł Michał

Jaros Ewa

Jóźwiak Sylwia

 

Kacprzak Anna

Kalinowska Sylwia

Kargol Krzysztof

Kępka Jakub

Kliszewska Martyna

Kluczyńska Renata

Korab Kowalski Paweł

Korzeniowska Aleksandra

Król Magdalena

Kufel-Rutowska Ludmiła

Kurzela Jolanta

 

Laikouskaya Maryia

Leczkowski Piotr

Lewandowska-Zych Małgorzata

Lisiewski Damian

Łapa-Maik Dorota

Łempicka Renata

 

Maisei Roman

Malinowski Łukasz

Marcinkowska-Bierzońska Jola

Maszestow Aleksandra

Michalska Urszula

Młody Dron

Motoliyanets Vasili

Mroczka Michał

Musiałowski Jan

Mużyło Sylwia

 

Niedzielska Celina

Niezgoda Agnieszka

Nowosad Diana

 

Olek Łukasz

Ołdak Izabela Ewa

Osiński Bartłomiej

Ostaniewicz Michał

Ostrowska Joanna

 

Picazio Alina

Pilikowski Tomasz

Perek-Sobierajska Anna

Pongowska Joanna

Poniatowska Natalia

Ponichtera Paweł

Posiadało Magda

Primus-Ziarnowska Ilona

 

Rembieliński Piotr

Remian Elżbieta

Renes Krzysztof

Rosiak Dagmara

Roszkowska Joanna

 

Sarapata Joanna

Sitak Kamila

Skwarna Bogusława

Sobierajska Anna

Sokolińska Anna

Stępniak Małgorzata

Śnieciński Bartłomiej

Świderski Arkadiusz

Świętek Krzysztof

 

Taki Myk
Tigerini Milla

Tobiasz Edyta

Trusik Piotr

Tyc Witwicka Magdalena

 

Uss Daria

 

Walczak Beata

Wasik Michał

Wasilka Alicja

Wenska Sylwia

Wiercioch Daria

Wilczek Kornel

Wiśniewska Anna

Wojciechowicz-Krauze Kamila

Wójcik „Waciak” Tomasz

Wójtowicz Monika

Wnuk Lidia

 

Zawadowicz-Mikołajczyk Joanna

Zbrzeźniak Filip

Zielińska-Misiun Aleksandra

Żytniak Michał

 

 

GALERIE

 

01 Projekt

 

Art in House

Art Office

Arte Optima

ARTKOMIKS.PL

Artpower.pl

BMMC-II

 

CONNAISSEUR Kraków

 

DESA Modern

Dom ze Sztuką

Dyląg

 

Ether

 

Femi Kolektyw

Fiszerowa - Galeria Izy Kozłowskiej

Foksal 17

Frend Gallery

Fresz Gallery

 

Kolonia Artystyczna

 

Leonarda Art Gallery

 

Mabello

Magiel Sztuki Olga Prokop-Miśniakiewicz

MAYA

M&M

MOOM

 

Po Prawej Stronie Wisły

Polish Art & Design

Popart

Postmoderna

 

Raven

RODAKARTGALLERY

Rynek Sztuki

 

STALOWA

SZOKArt

 

TOTUArt

TWOBYFOUR

 

Vivid Gallery